Editörden 10. Sayı

Print Friendly, PDF & Email

Sevgili dostlar, kıymetli okurlar.

Masal Dergisi Kültür Sanat Platformu adıyla yayın hayatına başlayan ve online olarak devam eden dergimizin 10. (Onuncu) sayısı ile birlikteyiz. Şükrediyorum. Bugüne kadar getirdik, inşallah bundan sonra da aynı azimle götürmeye devam edeceğiz.

Tüm arkadaşlarıma gösterdikleri azim ve sergiledikleri fedakarca çalışmadan dolayı kalben teşekkür ediyorum. Var olsunlar, sağolsunlar.

Bu sayımızda aramıza yeni katılan yazarlarımız var. Öncelikle kendilerine hoşgeldiniz aramıza, masal dergimize hoş geldiniz, varlığınızla gönendik, gelişinizle sevindik, yazılarınızla, masallarınızla şenlendik iyi ki geldiniz diyorum.

A.Erkan Akay beyefendi aramıza “Müdür” isimli öyküsü ile katıldı, Sümeyra Şenligil, “Hayalmi Hikayemi Hakikatmi” isimli yeni çalışması ile, Gülsüm Yavuz, “Buz Dağının Kraliçesi” ve “Yoksul Prenses” isimli öyküleri ile, Yasemin Derya Metin “Metropolde Bir Peri Kızı” isimli çalışması ile aramıza katıldılar.

Ayrıca sevgili dostlar bu sayımızda bir de küçük yazar kazandık.

Yazarlarımızdan Hülya ve Selman Devecioğlu çiftinin 8 yaşında, ilkokul 2. Sınıfa giden kızları Zeynep Devecioğlu ilk masalını yazarak bize gönderdi. Tabi babası ile birlikte biraz çalıştık masalın üzerinde. Zeynep kadar başarılı olamasakta Zehranın Rüyası isimli masalını birazcık düzeltmeye çalıştık. Tabi sadece harf hatalarını. Küçük Zeynebimize teşekkür ediyoruz. Masal dolu, masallar gibi bir ömür diliyoruz inşallah.

Bu arada sevgili dostlar, bizimle birlikte olan yazarlarımız Dr. Özgül Köse, Dr. Nuray Başsüllü, Deniz Sargut, Fatma Tuna, Gönül Demirbaş, Gönül Akdeniz Akın, Selman Devecioğlu, Hülya Devecioğlu, Mehtap İnan birbirinden güzel masallar, öyküler ve yazılarla yine dergimizi dolu dolu hale getirdiler.

Ve dergimizin 10 sayısı sizlerle efendim. Keyifli okumalar.

Start typing and press Enter to search

Skip to content