Editörden 13. Sayı

Print Friendly, PDF & Email

Merhaba sevgili okurlar. Kıymetli takipçiler.

13. sayımızla sizlerle birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana yaptığımız çalışmalar her geçen gün gelişerek devam ediyor. Bu sayı Ramazan ayına denk geldi. Yayın tarihinde birkaç günlük sarkma oldu ama yazıların toplanması, yazar arkadaşların rutin işlerinin arasında büyük bir fedakarlık örneği göstererek dergimize yazı yazmaları gerçekten önemli.

Buradan günlük koşturmaca ve yoğunluklarının arasında üstüne üstlük Ramazan atmosferinde vakit ayırıp yazılarını gönderen tüm yazar arkadaşlarıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Varolsunlar.

Bu arada dergimizin çıktığı ilk günden bu yana bizimle birlikte olan, yazıları ile sürekli destek olan ve özverili çalışması ile dergimizi bugünlere taşıyan editörümüz Sayın Dr. Özgül Köse hanım bu sayıdan itibaren aramızda olamayacağını bildirdi. Elbette saygı duyuyoruz ve kendisine bugüne kadarki desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Dergimizin yayın hayatına devam ediyor. Önümüzdeki 14. sayı içinde yazar arkadaşlarımızın çalışmalara başladıklarını biliyorum. Yeni yazarlarımızın da katılmasını elbette bekliyoruz.

Dergimizin online olarak yayınlanıyor. Ana sahifede Misafir Yazar olarak dergimize katılmak isteyenlere ait bir bölüm bulunmakta. O butona tıklandığı zaman açılan formu doldurup ek olarak hazırlanan masal bize gönderilirse mutlaka değerlendirmeye tabi tutup müspet ya da menfi olarak bizimle iletişime geçen arkadaşımıza dönüş yapmaktayız. Sahifelerimiz misafir yazarlarımıza da her daim açıktır. Bunu da buradan hemen tekrar hatırlatmış olalım.

Kültür Edebiyat alanında yayınlanan bir çok dergi var ancak Masal Dergisi, Kültür Sanat Platformu olarak bir yılı aşkın süredir yanlızca bizim dergimiz yayın yapmakta. Okuyucularımızdan aldığımız geri dönüşler bizi mutlu etmekte elbette.

Dergimiz kütüphanelerin online sahifelerine girmekte ve ilgi görmekte. Bu elbette tüm arkadaşlarımızın ortak çalışmaları ile elde edilmiş ve zaman içinde daha da genişleyecek bir avantaj.

En önemlisi okuyucularımızın bize olan teveccühü. Takipçilerimiz, okuyanlarımız ve dergimize ilgi gösteren siz kıymetli dostlarımızın geri dönüşleri bizi heyecanlandırmakta ve yeni sayılar için enerjimizi tazelemekte. Bu anlamda tüm okuyucularımıza ve takipçilerimize de özellikle teşekkürü bir borç biliyoruz.

Buyrun efendim. Yeni sayımızı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Start typing and press Enter to search

Skip to content