Editörden 12. Sayı

Print Friendly, PDF & Email

Masal Dergisi Kültür Sanat Platformu yayın organı olarak sizlere buluşmaya başlayalı bir yıl oldu. Birinci yılımız doldu. Hayırlı olsun sevgili okurlar. Gözümüz aydın artık bir yaşındayız. Her sayımız yeni ve farklı bir heyecanla çıktı. Biz her sayımızda gerçekten çok heyecanlandık. Şu an aramızda olmayan arkadaşlarımız var. Kendilerine göre geçerli sebeplerle aramızdan ayrıldılar. Yolları açık olsun diyoruz ama biz yolumuza devam ediyoruz. Nice yaşlara diyorum. Bugüne kadar emeği geçen, bir şekilde dergimizde yazı yazan herkese çok teşekkür ediyoruz, emeklerine sağlık diyoruz.

12 Sayımız yine her zaman olduğu gibi dolu dolu sizlerle buluşuyor. Yeni yazarlarımız var. Dergimizin ana sahifesinde açtığımız misafir yazarlar başlığı altında bu yeni yazarlarımızın yazıları sizlerle buluşuyor.

Bu dergiyi okuyan ve yazı, masal, hikaye, öykü, şiir ve benzeri çalışmalarını okuyucularımızla paylaşmak isteyen herkese kapılarımız ardına kadar açık. Yazılarını değerlendiriyoruz ve uygun bulunduğu takdirde dergimizde yayınlıyoruz. Okuycularımızla buluşturuyoruz.

Dergimiz artık çok geniş mesafelere kadar uzanıyor. Yurt dışından okuyucularımız var. Ve yazdığımız masalları beğenerek okuduklarını dile getiriyorlar. Amacımız geçmişle günümüz arasında bir köprü oluşturmak. Anadolumuzun masal zenginliğini, var olan değerlerini okuyan, merak eden, araştıran insanlarla buluşturmaya çalışmak. Aynı zamanda gençlerimize de alan açıyoruz ki kültürün içinde yoğrulsun, kendilerinden sonraki nesillere, aldıklarını, öğrendiklerini, biriktirdiklerini aktarabilsinler.

Yeni sayımızla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Buyrun efendim keyifli okumalar

Start typing and press Enter to search

Skip to content