9 SAYI EDİTÖR

Print Friendly, PDF & Email

Merhaba sevgili okurlar, kıymetli Masal Dergisi Ailem. Aslında bu aile kavramın her yerde kullanmaya en fazla karşı olanlardan biriyimdir. Ama şu an göz gezdirmeye hazırlandığınız Masal Dergisi Kültür Sanat Platformu dergimizin 9. Sayısı tam da bunun için ikrar edilmesi gereken bir kavram diye düşünerek yazdım.

Yine bir teşekkürle başlamak istiyorum. Bu sayıya emeği geçen tüm dostlarımızın gösterdikleri fedakarlıktan, yakınlıktan ve Masal Dergisini sahiplenmelerinden dolayı tüm yazarlarımıza, siz sevgili okurlarımıza, takip edenlere, arayarak ya da mesaj yazarak teşekkürlerini, beğenilerini, eleştirilerini ifade eden tüm dostlara canı gönülden teşekkür ediyorum.

Online bir dergi olmaklığımız hasebiyle işlerimiz biraz daha kolay gibi görünüyor ancak gerçekten ziyadesi ile zorlu bir süreci takip ediyoruz. Hem de her ay. Bu süreçte elbette yazılarıyla, fikirleriyle bana destek olan dostlarımı yad etmeden geçmeyeceğim. Hem yazı yazıp, hem rutin işlerini yürüten öğretmen, doktor, sosyolog, psikolog, çocuk gelişimci, eğitimci, memur arkadaşlar var. Hepsi aynı zamanda yerine getirmeleri gereken sorumlulukları da bi hakkın uğraş vererek icra etmeye çalışıyorlar. İstirahatlerinden çaldıkları zamanlarda dergimize yazı yazıp, ince eleyip sık dokuyarak destek oluyorlar. Nasıl teşekkür edilmez ki bu fedakar dostlara.

Bu sayımızda yine birbirinden güzel yazılar var. Yeni yazarlarla irtibata geçtik. İnşaallah son dakikaya kadar süren beklentimiz müspet çıkarsa onlarla da sizleri tanıştıracağız. Tabi isimleri ve yazılarıyla kendilerini zaten onlar size tanıtacaklar.

Onuncu sayımızda buluşmak üzere diyerek sizleri dergimizin içeriği ile başbaşa bırakmak istiyorum. Bu arada hatırlatmak adına yazıyorum, dergimizde yazı yazmak isteğinde olan, yazı yazmayı seviyorum diyen arkadaşlara kapımız açık. www.masaldergisi.com adresine girip ana sahifenin sağ üst köşesinde yazar olmak istiyorum butonuna bastıığnız zaman sizi yönlendirecek olan bölümlere gerekli bilgileri doldurup bize gönderirseniz mutlaka size dönüş sağanacaktır.

Buyrun efendim MASAL DERGİSİ KÜLTÜR SANAT PLATFORMU yeni sayısıysa sizlerle

Start typing and press Enter to search

Skip to content